Online İtibar Yönetimi…

İtibar kelime anlamıyla, güvenir olma.. saygınlık gibi kavramları barındıran değerdir..

Online İtibar ise, internet üzerinde gezinirken her hangi kişi veya kurumun saygınlığının arttırma çabası olarak düşünebiliriz.

Online İtibar neden önemlidir ?

Marka değeri düşük olan bir ürünü müşteri almakta tedirgin olabilir veya almaktan vazgeçebilir. Teknoloji çağındayız… İnsanlar artık hemen hemen her şeyi internet üzerinden arayıp karar verme aşamasına gelmekteler. Her hangi bir markanın ürününü almadan önce daha önce o ürünü alanların yorum ve görüşlerine bakarak fikir sahibi olmaktalar. İşte tam bu aşamada Online İtibar Yönetimi sizin işin vazgeçilmez bir hal almakta..

Size fayda sağlayacak yorum ve müşteri deneyimi aktarılan yer olarak, Google Haritalardan kısaca bahsedeceğim. İlerleyen yazılarda bir şeyler daha fısıldarız… 🙂

Google Haritalar ile müşteri deneyimlerini manipüle edebilirsiniz.

Daha önceden Google Haritalarda işletmeniz yok ise kesinlikle eklemenizi tavsiye etmekteyiz. Eğer işletmeniz eklenmiş ise de yorumlara önem vermenizi tavsiye ederim. Google ile arama yapıldığında haritalar ilk sıralarda çıkmaktadır, bu sebeple hem reklam maliyetinizi düşürüp ücretsiz bir nevir reklam çıkmış olabilirsiniz.

Bir cevap yazın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.